Faktoringo kompanija „Vilnius factoring company“ keičia pavadinimą į „PayRay“


Smulkiojo ir vidutinio verslo klientams paslaugas teikianti „Vilnius factoring company“ keičia pavadinimą ir tampa „PayRay“. Šis žingsnis atspindi strateginius kompanijos tikslus, nukreiptus tiek į paslaugų krepšelio, tiek ir į veiklos geografijos plėtrą.

„Prieš daugiau nei metus veiklą Lietuvoje pradėjome ir čia įsitvirtinome kaip faktoringo kompanija. Per šį laikotarpį aktyviai dirbdami su verslo klientais pastebėjome, kad jiems reikalingi lankstūs sprendimai tiek apyvartiniam kapitalui, tiek ir verslo vystymui finansuoti. Siekdami atliepti šiuos poreikius, plečiame teikiamų paslaugų spektrą – jį papildė bendradarbiaujant su Europos investicijų fondu labai smulkioms įmonėms ir ūkininkams išduodami mikrokreditai. Šiuos mums ir mūsų klientams svarbius pasikeitimus ir atspindi naujasis kompanijos pavadinimas“, – sako Renato La Fianza, „PayRay“ vadovas.

Jis pažymi, kad kompanijos pavadinimo keitimas susijęs ir su planuojama plėtra užsienyje.

Nuo veiklos pradžios „Vilnius factoring company“ finansavo sąskaitų už 125 mln. eurų. Įmonė išaugino ir faktoringo portfelį – jis siekia 25 mln. eurų. Bendrovės teikiamomis paslaugomis pasinaudojo 140 įmonių.

„PayRay“, tuomet dar kaip „Vilnius factoring company“, veiklą Lietuvoje pradėjo 2018 m. birželį. Šiuo metu kompanijoje dirba daugiau kaip 20 patyrusių finansų sektoriaus profesionalų. Jos įstatinis kapitalas – 20 mln. eurų.